Ukieweb

Hakkımda

Kişisel Bilgilerim

Hakkımda

1993 Yılında Hatay’da doğdum. Küçüklüğümden itibaren elektronik ve atari oyunlarına ilgim vardı. Bozulan atarilerimi, atari kollarımı ve kasetlerimi kendim tamir etmeye çalışırdım. İlerleyen zamanda aldığım klavyeli atari içerisinde bulunan basic dili ile ilk programlama deneyimimi gerçekleştirdim.

İlk ve ortaöğretimimi Gümüşgöze İlköğretim Okulu’nda, liseyi Yeşilpınar Mirioğlu Çok Programlı Lisesi Bilişim Teknolojileri Bölümü Veritabanı Programcılığı Dalında bölüm birincisi olarak tamamladım. 1 Yıl hazırlıktan sonra Tunceli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nü kazandım ve bölümü tamamladım.

Lise yıllarından itibaren yazılımla içli dışlı oldum ve yaptığım ilk proje ile TUBİTAK yarışmasına katılarak 4.lük elde ettim. Bir sonraki yıl yine TUBİTAK yarışmasına katıldım. Bir yandan da kendimi geliştirmeye devam ettim. Başarılarım ve sertifikalarım için Ödüller ve Sertifikalar sayfasını, Yaptığım projeler için Projelerim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Eğer siz de iş tekliflerinde bulunmak istiyorsanız İletişim sayfasını kullanabilir, eren@erensarigul.info mail adresine mail gönderebilirsiniz.

Detaylı CV

Ad Soyad : Eren SARIGÜL
Doğum Tarihi : 29 Nisan 1993
E-Posta : eren@erensarigul.info
erensarigul93@gmail.com
Adres : Hatay / Antakya
Askerlik Durumu : Yapıldı (Nisan 2019)
Medeni Durum : Bekar